Ogólnopolska Olimpiada wiedzy o św. Janie Pawle II

W poniedziałek 25 marca 2024r. uczniowie naszej szkoły wzięli po raz kolejny udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy o św. Janie Pawle II organizowanej przez Olimpus. W tym roku w olimpiadzie wzięła udział rekordowa liczba uczniów. Na poziomie pierwszym czyli z klas IV –VI pisało dwudziestu czterech uczniów i na poziomie drugim z klas VII- VIII pisało dziewiętnastu uczniów. Młodszych olimpijczyków przygotowała siostra Alicja, a starszych ksiądz Bogusław. Uczniowie w czasie pisania olimpiady musieli odpowiedzieć na trzydzieści pytań dotyczących życia i działalności św. Jana Pawła II –papieża. Jak im poszło dowiemy się za kilka tygodni. Dziś otrzymali pierwszą nagrodę, a była nią kremówka. Pyszne ciasto przygotowała mama jednego z uczestników olimpiady Pani Ewa Flak, za co serdecznie jej dziękujemy. Każdy to chcę sprawdzić swoją wiedzę o papieżu niech spróbuje rozwiązać testy zamieszczone na zdjęciu.