Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Najważniejsze osiągnięcia sportowe Publicznego Gimnazjum w Samogoszczy w roku szkolnym 2013/2014

Najważniejsze osiągnięcia sportowe Publicznego Gimnazjum w Samogoszczy w roku szkolnym 2013/2014

14-15.09.2013r.  Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Pasłęku

  • III miejsce skok wzwyż – Piotr Kondej
  • IX miejsce rzut oszczepem –Piotr Pielak

25.09.2013r. -  Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. Henryka   Jakimiaka

o puchar Marszałka woj. Mazowieckiego

              Osiągnięcia:        

  • VI miejsce drużynowo 
  • I miejsce  skok wzwyż,    Julia Bąk
  • I miejsce  skok wzwyż Aleksandra Szustek
  • I miejsce  rzut oszczepem Piotr Pielak
  • II miejsce   sztafeta 4x100m – Michał Pyza, Piotr Sitnik, Piotr Kondej, Daniel Kosobucki
  • III miejsce  skok wzwyż   Karolina Kondej   
  • III miejsce  rzut oszczepem Magdalena Kubicka
  • III miejsce  skok wzwyż Piotr Kondej
  • III miejsce   rzut oszczepem Wojciech Paśnicki

28-29.09.2013r. Mistrzostwa Polski w LA Radom

  • IX miejsce skok wzwyż –Piotr Kondej 

22-23.11.2013r. –Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych  w Kaliningradzie.

  • III miejsce skok wzwyż Piotr Kondej

06.12.2013r. Szkolny Mikołajkowy turniej w piłce nożnej halowej –5 drużyn 5-cio osobowych.          

 

17-18.02.2014r.–II parafialny turniej tenisa stołowego o puchar księdza proboszcza Bogusława Filipiuka

13.05.2014r. Powiatowa gimnazjada Garwolin

  • I miejsce  Piotr Kondej –skok wzwyż
  • I miejsce  Natalia Sitnik –skok w dal
  • I miejsce  Aleksandra Szustek –skok wzwyż
  • I miejsce  Przemysław Pogoda skok wzwyż
  • I miejsce  Tomasz Szeląg skok wzwyż
  • I miejsce  Julia Bąk 1000m
  • I miejsce  Sztafeta 4x100m chłopców kl. I-II – Tomasz Woźniak , Przemysław Pogoda,  Sebastian Gronek, Michał Dudka
  • I miejsce  sztafeta 4x100m chłopców kl. III – Piotr Kondej, Michał Pyza, Piotr Sitnik, Daniel Kosobucki
  • II miejsce  Anna Krupa 400m
  • II miejsce  Piotr Pielak skok wzwyż
  • II miejsce  Hubert Brojek skok wzwyż
  • II miejsce  sztafeta 4x100m dziewcząt kl. III –Karolina Cholewa, Kinga Ośka, Julia Bąk, Anna Krupa.

20.05.2014r. Rejonowa Gimnazjada LA Siedlce

  • I miejsce Kondej Piotr skok wzwyż
  • I miejsce  Aleksandra Szustek skok wzwyż
  • II miejsce Anna Krupa 400m (rekord szkoły)
  • II miejsce sztafeta 4x100m dziewcząt kl. III Anna Krupa, Julia Bąk, Karolina Cholewa, Kinga Ośka
  • III miejsce Bąk Julia  skok wzwyż

22.05.2014r. LVII Wojewódzkie zawody LA pt. „Szukamy talentów w środowisku wiejskim” Siedlce

  • I miejsce drużynowo
  • I miejsce Kondej Piotr – skok wzwyż ( rekord szkoły)
  • I miejsce Aleksandra Szustek  skok wzwyż
  • II miejsce Anna Krupa  600 m
  • II miejsce Piotr Pielak – rzut oszczepem
  • III miejsce Julia Bąk – skok wzwyż
  • III  miejsce Jakub Sieński rzut dyskiem
  • III miejsce Sztafeta 4x100m dziewcząt – Szustek Aleksandra, Bąk Julia, Kondej Karolina, Krupa Anna
  • Najlepszymi zawodnikami zawodów zostali Piotr Kondej i Aleksandra Szustek

06.06.2014r. Mistrzostwa Mazowsza w LA Radom

  • II miejsce Piotr Kondej skok wzwyż
  • VII miejsce Anna Krupa 400m ( rekord szkoły z wynikiem 64,93s)
  • VII miejsce Aleksandra Szustek skok wzwyż
  • XI miejsce Bąk Julia skok wzwyż

12.06.2014r. XVI Wielomecz powiatów w LA Siedlce- uczniowie reprezentowali powiat Garwolin , który zdobył  I miejsce drużynowo

  • I miejsce Kondej Piotr – skok wzwyż
  • I miejsce  Piotr Pielak rzut oszczepem   ( rekord szkoły)
  • II miejsce Aleksandra Szustek – skok wzwyż
  • III miejsce  Piotr Kondej, Michał Choim ,Daniel Kosobucki, Piotr Sitnik- sztafeta 4x100m chłopców
  • V miejsce i nowy rekord szkoły wywalczył Jakub Sieński w rzucie dyskiem

19.06.2014r. Mariampol - Litwa

  • I miejsce Piotr Kondej- skok wzwyż
  • II miejsce Piotr Pielak -oszczep

 

 

Środa, 2017-09-20

Imieniny: Eustachego, Faustyny
Zaloguj się