Gminny Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków 27.04.2017

Dnia 27 kwietnia o godzinie 9:00 w Publicznym Przedszkolu w Maciejowicach odbył się pierwszy gminny konkurs recytatorski przedszkolaków pt. „Z poezją za pan brat”. W konkursie wzięło udział 20 uczestników. Zespół Szkół w Samogoszczy reprezentowało troje dzieci. Maja Pracz lat 4 reprezentowała szkołę w kategorii wiekowej 3 i 4 latków. Otrzymała dyplom za udział w konkursie. Natomiast Milenka Pokorska lat 6 i Ania Sączała lat 5 reprezentowały naszą szkołę w kategorii wiekowej 5 i 6 latków. Milenka zaprezentowała wiersz  Jana Brzechwy „Samochwała” i otrzymała dyplom za udział w konkursie, natomiast Ania wierszem „Dziura w moście” Wandy Chotomskiej zajęła trzecie miejsce. W przerwie dzieci i opiekunowie zostali zaproszeni na poczęstunek. Dzieci odpoczęły, pobawiły się i wróciły do sali gdzie wszystkie otrzymały dyplomy i nagrody za udział w konkursie.