Dzień Rodziny 01.06.2017r.

Dzień Rodziny 2017

Tegoroczne Święto Rodziny zaplanowane zostało na wyjątkowy dzień w kalendarzu – 1 czerwca. Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy od występów artystycznych - naszego prezentu dla zaproszonych rodziców. Dyrekcja szkoły przekazała moc życzeń dzieciom i rodzicom.  Klasy I i II wyrecytowały i wyśpiewały najlepsze życzenia, z których przekaz był oczywisty – Nasi Rodzice są Najwspanialsi na świecie! Klas IIIB zabrała całą rodzinkę na wiosenną wędrówkę, śpiewając bardzo wesołą piosenkę pt.  Na Majówkę. Szkolna scena stała się niczym kolorowa tęcza, kiedy wkroczyły na nią przedszkolaczki, tańcząc, śpiewając i recytując. Widownia bawiła się przy Smerfnym Rapie, rozmarzyła się  przy Deszczowej Piosence i bardzo wzruszyła przy popisach scenicznych grupy Pszczółek. Mocnym tanecznym krokiem powitali swoich rodziców wspaniali tancerze z kl.IIIA, którzy, jak zawsze, wywołali ogromny entuzjazm wśród widowni. Podczas drugiej części występów prezentowali się uczestnicy i laureaci konkursów szkolnych, gminnych i powiatowych. Tańcząc i śpiewając, przedstawili rodzicom wyniki swojej ciężkiej pracy podczas roku szkolnego. Wystąpili: Dziewczęta z kl.IIIA, Julia Pracz, Julia Szeląg, Amelia Baran, Wiktoria Matysiak, Klaudia Makowska, Michał Zaręba, Natalia Paszkowska, Patrycja Szeląg, Weronika Woźniak. Tę części imprezy poprowadzili uczniowie klasy III gimnazjum – Klaudia Grzebalska i Szymon Michalec. Za przygotowanie sceniczne uczniów odpowiedzialne były panie: Joanna Mikulska, Iza Kondej, Halina Glica, Małgorzata Granis, Krystyna Kalbarczyk, Elżbieta Bożek, Maria Kalbarczyk. Drugą część Święta wypełniły zawody i rozgrywki sportowe przygotowane przez panią Bożenę Klimek i Bogdana Szopę. Na boisku szkolnym wszystkie klasy szkoły podstawowej prezentowały swoje umiejętności sportowe. Po zakończeniu rozgrywek zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a najlepsi zawodnicy pamiątkowe koszulki.  Na ochłodę, po dniu pełnym pracy, wysiłku i dobrej zabawy, dzieciaki otrzymały pyszne lody od Rady Rodziców.