Ślubowanie kl. I PSP. 16.11.2016

16.11.2016r. o godz. 10.00 w naszej szkole  w obecności zaproszonych gości, dyrekcji szkoły, nauczycieli, rodziców, uczniów odbyło się uroczyste ŚLUBOWANIE klasy pierwszej. Dzieci złożyły przyrzeczenie, że będą dobrymi uczniami , kolegami i Polakami.  Trzynastu  pierwszoklasistów zostało pasowanych przez Panią dyrektor na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej  w Samogoszczy. Ślubowanie poprzedziła część artystyczna , w której pierwszaki prezentowały zdobyte wiadomości i umiejętności. Śpiewały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom. Klasa II powitała swoich młodszych kolegów i wręczyła upominki. Pamiątkowe długopisy dzieci otrzymały również od władz gminy.

Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, który rozpoczął się od wspólnego krojenia i  zjedzenia tortu upieczonego specjalnie na tą okazję.

Pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów w szkole,  a także wspaniałych przeżyć podczas zabaw z kolegami.