Wycieczka przedszkolaków do Warszawy 12.10 2016

Dnia 12 października 2016r. o godzinie 7.30 dzieci z oddziałów przedszkolnych cztero, pięcio i szcześciolatki pojechały do Warszawy na wycieczkę do Centrum Handlowego "Arkadia". Niezwykłą atrakcja  wycieczki była  sala zabaw "Fikołki". Miejsce to  jest wyposażona w ściankę wspinaczkową z 12 torami do wspinania. Dzieci mogły więc bawić się na 4-poziomowej konstrukcji i skorzystać z labiryntu z torem przeszkód i siecią spidermana, z boiska do piłki nożnej i koszykówki oraz kilku zjeżdżalni. Najmłodsi mieli do dyspozycji kącik malucha, który znajduje się tuż obok kawiarni, skąd rodzice moli obserwować swoje pociechy. Okazało się że była to największa atrakcja wycieczki . Kolejnym punktem wyjazdu było obejrzenie filmu w kinie pt. "Epoka lodowcowa. Mocne uderzenie". Film przeniósł uczniów do świata kosmicznego co sprawiło ze oglądali go z zaciekawieniem.  Ostatnim etapem był posiłek w restauracji Mc Donald's.

Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnać się z miejscem pełnym atrakcji. Podczas drogi powrotnej na żadnej twarzy nie było widać zmęczenia a uśmiechy i przeżycia towarzyszyły dzieciom przez następne dni.