Poczta Walentynkowa 10.02.2017r.

Walentynki coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne (często pisane wierszem). Na Zachodzie, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, czczono św. Walentego jako patrona zakochanych. Dlatego dzień 14 lutego stał się okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami oraz liścikami z wyznaniami miłosnymi. W naszej szkole, jeszcze przed „Walentynkami”  Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej i Gimnazjum przygotował skrzynki na listy do których uczniowie wrzucali listy którymi chcieli obdarować swoje sympatie. W dniu 10 lutego przedstawiciele SU Szkoły Podstawowej i Gimnazjum roznieśli po klasach POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Poczta trafiła nie tylko do uczniów, ale również do nauczycieli sprawiając, że ostatni dzień w szkole przed feriami nie był zwykłym dniem, lecz szkolnym świętem walentynkowym pełnym radości, entuzjazmu i miłości.