Zabawa karnawałowa 07.02.2017

Dyskoteka  KL.IV –VI  PSP i Gimnazjum i Zabawa karnawałowa dla klas 0  –III PSP

07-08.02.2017

Dnia 7 lutego 2017  klasy IV –VI PSP i Gimnazjum świętowały karnawał na dyskotece, która odbyła się po zakończeniu zajęć. W DJ  wcieliła się Magda Sitnik (Koordynatorka sekcji rozrywkowej PG) wprowadzając wszystkich w dobry humor. Gorące rytmy rozruszały i zachęciły do tańca wszystkich uczniów. Wszyscy, którzy przybyli, bawili się świetnie w rytm najnowszych przebojów.. Szkoda tylko, że  karnawałowy wieczór musiał zakończyć się tak szybko.

W dniu 08.02.2017r w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa  dla dzieci  z przedszkola i klas I- III. Zabawę przygotowali wychowawcy wraz z rodzicami. W pięknie udekorowanej sali  bawiły się dzieci przebrane za postacie z bajek , baśni i filmów dla najmłodszych. Zabawę prowadziła Pani Wodzirej. Wszyscy  chętnie uczestniczyli w ciekawych  konkursach i pomysłowych tańcach przygotowanych przez prowadzącą.

W każdej klasie rodzice przygotowali słodki poczęstunek , który dodał  dzieciom sił do tańca   i wesołej zabawy.