Apel podsumowujący I semestr 31.01.2017

Podczas  apelu podsumowującego I semestr  Pani Dyrektor Mariola Jakubczak omówiła wyniki oddziałów przedszkolnych, szkoły podstawowej i gimnazjum.Na samym początku przedstawiono sukcesy uczniów nie tylko  w nauce,  ale także w  różnych konkursach szkolnych i pozaszkolnych.Również uczniowie  ze stuprocentową frekwencją zasłużyli tego dnia  na wyróżnienie na forum szkoły. Następnie p. Dyrektor podsumowała naszą pracę  w I semestrze. Opiekun Samorządu Uczniowskiego PG p. Magdalena Pokorska wręczyła uczniom kl. II PG dyplom jako podziękowanie za aktywny udział w akcji Góra Grosza. Ponadto p. Dyrektor i p. Magdalena Pokorska  podziękowały wszystkim  wolontariuszom WOŚP za udział w akcji charytatywnej. Na koniec  p. Dyrektor życzyła  udanych bezpiecznych ferii.  Wszystkim uczniom, którzy odnieśli jakiekolwiek sukcesy w ubiegłym semestrze gratulujemy i życzymy dalszych w następnej połowie roku szkolnego.