Apel podsumowujący II semestr roku szkolnego 2016/17. 22.06.2017

Apel podsumowujący

II semestr  2016/17

22.06.2017

Każdego  roku  dzień przed  uroczystym zakończeniem zbieramy się na sali gimnastycznej     by podsumować osiągnięcia naszych uczniów. W ciągu tego roku szkolnego wszyscy uczniowie zaangażowali się w akcję charytatywną pt. Zbiórka nakrętek dla Grzegorza. W PSP zebrano  ok.301,5 kg zaś w gimnazjum 40,75 kg. Ponadto zostały rozdane nagrody i dyplomy  za osiągnięcia  w zawodach sportowych, konkursach matematycznych, historycznych, fizycznych oraz j. angielskiego. W gimnazjum Opiekun SU p. Magdalena Pokorska wręczyła dyplom klasie III za I miejsce    w Szkolnym Konkursie na Najładniejsza Gazetkę Klasową. Na koniec p. Dyrektor Mariola Jakubczak pochwaliła uczniów za tegoroczną pracę oraz życzyła takich sukcesów w kolejnym roku.