Dzień Babci i Dziadka 21.01.2019

Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni przez swoje wnuki  w dniu 22 stycznia 2019 roku do Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Samogoszczy  na uroczystą akademię z okazji ich święta. Na wstępie Dyrektor Szkoły Pani Mariola Jakubczak  powitała Babcie i Dziadków, Rodziców, nauczycieli oraz  całą społeczność szkolną. Złożyła serdeczne życzenia  i zaprosiła na program artystyczny, który przygotowali uczniowie szkoły podstawowej według pomysłów i pod kierunkiem wychowawców. Kolejno na scenie umiejętności wokalne, taneczne i aktorskie prezentowali uczniowie począwszy od przedszkolaków po szóstoklasistów.  Brawa , uśmiechy na twarzach,   łzy błyszczące w oczach Dziadków były wyrazem zadowolenia i dumy ze swych wnuków. Dopełnieniem podniosłego nastroju uroczystości było odśpiewanie    przez wszystkich uczniów Sto Lat. Następnie dzieci ruszyły w tłum gości z życzeniami i upominkami wykonanymi własnoręcznie na zajęciach przy pomocy nauczycieli. W tym samym momencie  mamy, częstowały seniorów kawą i herbatą, a także zachęcały ich do konsumpcji przygotowanych smakołyków.