Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Drodzy rodzice,

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się  01 września 2020 roku o godz. 9.00.

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną nie będzie uroczystego apelu rozpoczynającego rok szkolny. Uczniowie spotkają się ze swoimi  wychowawcami  w wyznaczonych salach lekcyjnych.

Oddział przedszkolny  3, 4 latki –wychowawca p. Klaudia Ukleja –sala nr 9

Oddział przedszkolny 5, 6 latki – wychowawca – p. Maria Kalbarczyk- sala nr 10,

Klasa I – wychowawca – p. Elżbieta Bożek  - sala nr 2 (spotkanie na sali gimnastycznej)

Klasa II – wychowawca – p. Małgorzata Granis – sala nr 12

Klasa III – wychowawca – p. Krystyna Kalbarczyk –sala nr 11

Klasa IV – wychowawca – p. Alina Jaskulska – sala nr 6

Klasa V  – wychowawca – p. Zofia Bąk – sala nr 7

Klasa VI – wychowawca – p. Bożena Klimek – sala nr 8

Klasa VII A – wychowawca – p. Jolanta Ukleja – sala nr 1

Klasa VII B – wychowawca –p. Joanna Mikulska –sala nr 5

Klasa VIII – wychowawca – p. Agnieszka Poświata – sala nr 4

Autobus szkolny w tym dniu będzie kursował według następującego harmonogramu:

Ruda Tarnowska: 7.50

Domaszew: 8.00

Podłęż-Kraski-Pasternik:  8.15

Podwierzbie- Ostrów:8.35

W autobusie obowiązuje osłona ust i nosa.

Uczniowie dojeżdżający, do spotkania z wychowawcą pozostają pod opieką nauczycieli świetlicy.

Do szkoły mogą przychodzić wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną. Nie może  przyjść osoba, która przebywa w domu  z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sama jest objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.

Prosimy, aby  rodzice w tym czasie nie wchodzili na teren szkoły  z wyjątkiem rodziców oddziałów przedszkolnych i rodziców uczniów klasy I.